Vánoční koncert

V úterý 20. prosince zazpívali naši žáci pro své rodiče, příbuzné i širokou veřejnost na již tak trochu tradičním předvánočním koncertu  ve vémyslickém kostele. Každá ze tříd prvního stupně si pod vedením svých třídních učitelek nacvičila pásmo básniček s vánoční tematikou, písniček a koled. Se žáky 4., 5., 6. a 7. ročníku nacvičila paní učitelka Vančurová několik krásných písní s vánoční tematikou od  Ewy Farné, Karla a Charlotty Gottových, Spirituál kvintetu a Janka Ledeckého. K účinkujícím v popředí se v těchto chvílích velmi hezky připojoval sbor z výšin kůru. Troufám si tvrdit, že nejednomu z hostů v těchto okamžicích zvlhly oči.  Na závěr jsme si všichni společně zazpívali koledu Štědrej večer nastal a poté už nezbývalo, než se rozloučit a doufat, že kousek té báječné atmosféry si domů odnesl každý ze zúčastněných.

Na dobrovolném vstupném, které bude použito na nákup speciálních pomůcek pro žáky naší školy se zrakovým postižením, se vybralo krásných 9 050 Kč. Děkujeme.