Školní kolo pěvecké soutěže

V pondělí 10. října 2022 proběhla na naší škole pěvecká soutěž, které se zúčastnilo celkem 19 dětí. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V první kategorii ( 1. – 3. ročník ) se na 1. místě umístila Gabriela Doskočilová s písní Pekla vdolky, na 2. místě Veronika Korábková s písní Černé oči a na třetím místě Sofie Večeřová s písní Pekla vdolky. Ve druhé kategorii ( 4. – 6. ročník ) zvítězila Karolína Škárková s písní Toulavá, na 2. místě se umístila Klára Benáková s písní Buchet je spousta a na 3. místě Tereza Klohnová s písní Bludička Julie. První dva vítězové z každé kategorie postupují do soutěže LYRA, která se uskuteční 5.11.2022 v kulturním domě v Rybníkách. Všem vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů :).