Lískulka – matematická soutěž

Ve čtvrtek 18. května se žáci I. stupně zúčastnili matematické soutěže „Lískulka“, kterou pravidelně pořádá MŠ a ZŠ Vedrovice. V letošním roce soutěžilo 70 dětí z 11 škol. Soutěž je rozdělena do čtyř kategorií, podle ročníku. Letos naši školu reprezentovali tito žáci :  2. ročník – Gabriela Doskočilová, Jakub Krchňavý, 3. ročník – Andrea Vošmerová, 4. ročník – Adam André, Adéla Doležalová a 5. ročník – Sára Odehnalová, Monika Šeinerová.

Konečné pořadí:

1. kategorie: 1. místo – Jakub Krchňavý (25 b. z 28 b.); 2. místo – Gabriela Doskočilová (24 b. z 28 b.)
  2. kategorie: 1. místo – Andrea Vošmerová (36 b. z 40 b.)
  3. kategorie: Adam André (11 b. z 24 b.), Adéla Doležalová (7 b. z 24 b.)
  4. kategorie: Monika Šeinerová (31 b. z 50 b.), Sára Odehnalová (17 b. z 50 b.)

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a paním učitelkám za přípravu. Také děkujeme ZŠ Vedrovice za pěknou organizaci a průběh matematické soutěže.