11. ŠKOLNÍ PLES

Letošní školní ples se konal v pátek 28. února. Již tradičně byl zahájen slavnostní polonézou žáků II. stupně. K tanci i poslechu hrála hudební skupina Stone a nechyběla ani bohatá tombola. Kolem půlnoci jste mohli zhlédnout dvě úžasná taneční vystoupení v podání Štěpána Čepery (alias Michael Jackson )  a žáků 9. ročníku, kteří  společně se svým třídním učitelem roztančili sál na hity Michala Davida.

Velké poděkování patří všem, kteří pomohli se zajištěním plesu nebo přispěli do tomboly. Doufáme, že jste si večer užili a těšíme se na příští rok.                                                                                                                   Jana Jandová

Školní ples očima „ deváťáků “

Náš ples

Na náš ples jsem se moc těšila a už od předešlého týdne počítala každý zbývající den. Myslím, že všichni byli rádi, že se místo strávení celého dne učením, mohli alespoň pár chvil podílet na přípravách. Konečně jsme se dočkali posledního dne, který se snad každému zdál nekonečný. Máte také většinou čekání na nějaký zážitek tak zdlouhavé?
Večer, těsně před zahájením plesu, jsme měli smíšené pocity, ale naštěstí převažovala dobrá nálada, a to jak u nás, tak u diváků, čímž nás povzbudili. Díky tomu, si myslím, jsme zvládli obě polonézy i půlnoční překvapení, které jsme si užili pravděpodobně nejvíc.
Jelikož to byl náš úplně poslední ples, chtěli jsme samozřejmě, aby se vše vydařilo, jak má, aby se vše líbilo a každý si odnesl z plesu, byť sebemenší, zážitek. Myslím a také doufám, že přesně to se nám splnilo. Navštívili jste ples? Pokud ano, užili jste si ho stejně jako my?                                                              Simona Pachlová  IX.třída

Letošní ples jsem zahájila společně s Luckou Benákovou. Myslím, že se nám to povedlo a všechny hosty jsme krásně uvítaly. Ze všech vyzařovala dobrá nálada a to nás (tanečníky) podle mě hodně uklidňovalo a vyvolávalo to v nás dobrý pocit. Měli jsme sice určitě obrovskou trému, ale zároveň jsme se už nemohli dočkat, až to vše započne.
Snad mají i ostatní tak krásné zážitky z celého plesu, jako já a celá třída. Všechno se vydařilo podle plánu, jak obě polonézy, tak děkování p. uč. Jandové a i půlnoční překvapení. Dostali jsme krásné, velké, bílé růže. Kapela hrála moc dobře a všichni se hodně roztancovali. Také tombola, v které byly velmi cenné výhry, se vydařila a i já jsem si něco hezkého odnesla domů. Jak se líbil ples vám?
Myslím si, že letošní ples se velmi povedl, všem se to doufám líbilo. Samozřejmě i plesy, na kterých jsme tancovali předtím, dopadly skvěle. Ale ve Vémyslicích jsme byli jako jeden velký kolektiv, což mě potěšilo asi úplně nejvíc. Já na tento večer budu ještě hodně dlouho vzpomínat, protože to byl můj poslední ples, na kterém jsem tancovala polonézu se svojí třídou. Snad se to tolik líbilo i učitelům a rodičům.

Kateřina Mašová       IX. třída