Den otevřených dveří na ZŠ Vémyslice

V pátek 17.9.2021 uspořádala ZŠ Vémyslice v součinnosti s OÚ městysu Vémyslice Den otevřených dveří. Akce se konala při příležitosti dokončení celkové rekonstrukce školy a 95. výročí jejího založení.

Slavnostní odpoledne bylo zahájeno symbolickým přestřižením pásky ředitelem školy Bořivojem Zieglerem, starostou obce Čestmírem Mašou a jednatelem firmy, která rekonstrukci prováděla, panem Milošem Ryšavým. Návštěvníci z řad široké veřejnosti ocenili kompletně opravenou školu a prohlédli si moderní vybavení tříd odpovídající nejnáročnějším standardům současného vzdělávání. Absolventi, včetně pamětníků, ocenili možnost vrátit se v čase ve vzpomínkách prostřednictvím nabídnuté fotodokumentace a školních kronik. Po prohlídce celé školy se mohli všichni hosté sejít při občerstvení, které bylo připraveno ve školní družině.

Děkujeme za návštěvu a přízeň a těšíme se na viděnou při 100. výročí založení školy v roce 2026.