McDonald’s Cup

Být součástí týmu a reprezentovat svoji školu je pro většinu dětí nezapomenutelným sportovním zážitkem. Letos se  do McDonald’s Cupu zapojilo na 6000 družstev dětí z prvního stupně základních škol.

I žáci naší školy se zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Turnaj, kde mohli soutěžit žáci 1. – 3. ročníku, se konal v úterý 24.4.2019 v Hostěradicích a  malí fotbalisti zde vybojovali krásné 3. místo.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Klárka Benáková, Táda Hladík, Vojtík Vošmera, Vojtík Šnepfenberg, Jirka Polák, Pepík Ondruš, Ondra Hobza, Jirka Benák, Dominik Vunsch a Tonda Fukal.

Žáci 2. – 5. ročníku  statečně bojovali ve středu 25.4.2019 v Moravském Krumlově, kde skončili na 4. místě.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Marek Mlčoch,Gába Mlčochová, Dominik Vunsch, Matěj Mandelík, Petr Matějka, Danek Libošvár,Vojtík Šnepfenberg, Ondra Hobza, Tonda Fukal a Pepík Ondruš.l

Chtěla bych poděkovat malým fotbalistům za krásné zápasy a vzornou reprezentaci školy. Také děkuji trenérům Matěji Šnepfenbergovi, Vojtovi Pospíšilovi a Milanu Stixovi za přípravu na fotbalový turnaj.

Mgr. Jana Jandová