Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol

I v letošním roce se naše škola zúčastnila fotbalového turnaje. Základní školu ve skupině B ( žáci 4. – 5. tříd ) vzorně reprezentovali tito žáci :

Martin Holý, David Šnepfenberg, Daniel Kudláček, Lukáš Zoufalý,Matěj Mlčoch, Jan Nesvačil, Filip Ondráček, Jakub Vorel, Daniel Paclt, Martin Pelaj, Karel Nečas, Jakub Hájek, David Střílek, Lukáš Mezera.
29.4.2014 se konalo v Moravském Krumlově okrskové kolo, kde naši žáci obsadili 1. místo a zajistili si postup do okresního kola, které se konalo 13.5.2014 ve Znojmě. Zde chlapci postoupili do semifinále a obsadili krásné 4. místo.
Ještě jednou děkujeme trenérům , p. Šnepfenbergovi, p.  Stixovi a p. Mlčochovi a fotbalistům za vzornou reprezentaci školy.
foto zde ( klikni na obrázek )