Okresní přebor družstev ve Znojmě

Ve středu 3.10.2012 odpoledne se naše škola zúčastnila atletických závodů ve Znojmě. Družstvo tvořilo devět  chlapců – Martin Pelaj, Jakub Vorel ( 4. třída ), Milan Stix, Vojtěch Pospíšil, Ondřej Pospíšil, Radim Fráňa, Matěj Šnepfenberg ( 5. třída ), Patrik Procházka ( 8. třída ) a Daniel Sobotka ( 9. třída ). I když jsme byli trochu znevýhodnění ( soutěžilo se v jedné kategorii ), chlapci to nevzdali a předvedli výborné  výkony. V některých disciplínách dokonce dosáhli na  medajlové pozice.

Běh na 60 m – finále B : 1. místo – Patrik Procházka, 3. místo – Vojtěch Pospíšil

( pozn. do finále se probojovali  i přes velkou konkurenci Ondřej Pospíšil a Milan Stix )

Běh na 800 m : 3. místo – Patrik Procházka

Hod kriketovým míčkem : 2. místo – Daniel Sobotka

Ještě jednou děkujeme sportovcům za skvělou reprezentaci naší školy. Velký dík patří i obětavým maminkám – Milaně Stixové, Markétě Vorlové a Lucii Šnepfenbergové, které dětem i paní učitelce zajistili bezplatnou dopravu a výborné občerstvení .

Jana Jandová