Lyžařský výcvik 2011 – ohlasy žáků

Na lyžařský výcvik jsem se moc těšila. Nazout si lyžařské boty byl boj a stejně tak cesta na sjezdovku. 1. den byl nejhorší vůbec j sem nevěděla ,jak se jezdí, ale naštěstí nás pak paní ředitelka poslala do 3. Skupiny, ve které jsem strávila celý týden. Další dny jsem se přiučila nové věci. Poslední den se jezdilo na závod slalom a já sem se umístila na 4. Místě, což byl pro mě úspěch. Bydleli jsme v chatce na rozpadnutí, která se kupodivu nerozpadla když jsme odjeli. Ale jídlo tam bylo výborné a každodenní odpolední aktivita taky nebyla špatná. Celkový lyžařský výcvik se mi líbil a byla jsem ráda, že jsem jela. Taky bych chtěla poděkovat paní učitelce Drahozalové, že mě to lyžování naučila.

Kateřina Grunová

Můj milý deníčku, jsem moc ráda, že mně a mým spolužákům naše škola umožnila lyžařský výcvik. Naučila jsem se alespoň základy lyžování a jsem se sebou spokojená. Na lyžích jsem stála asi podruhé v životě a myslím, že za tak krátkou dobu jsem se toho celkem dost naučila. Ale hodně jsem se snažila. Lyžování mě začalo bavit a doufám, že v něm budu moci pokračovat a zdokonalovat se. Také jsem spokojená se stravováním. I když někdy jsme dostávali jídlo pozdě, chutnalo mi. Co mě ale mrzelo byla chata, ve které jsme bydleli. Například na stropě jsme měli máslo, sprcha byla nepoužitelná a dveře do koupelny nešly zavřít… Až na tyhle věci se mi tam ale líbilo. Také bylo krásné počasí. Za všechno bych chtěla poděkovat učitelkám, zdravotnicím a panu řidiči. Užila jsem si to a doufám, že příští rok pojedeme zase.

Dana Vondrušková

Pětidenní zájezd do hor se školou mě velmi bavil kromě ubytovny, která byla na spadnutí. Na ubytovnu jsem si za chvíli zvykla a na pokoj také. První den lyžování mně moc nešel, ale ostatní dny už jsem se to naučila a čím víc mě to šlo tím víc mě to bavilo. Na pokoji jsem byla se super lidma a moc jsem se bavila. Středu jsem si nejvíc užila, na pokoji byla zábava a velice mě ohromilo, kde jsem se umístila ve slalomu. Na horách mě to bavilo, děkuji.

Lucie Krejčová

Milý deníčku,

na těchto horách se mi nejvíc líbilo, jak se k nám chovali učitelé a také večerní společný program. Na svahu jsem byla sice nejhorší, ale i tak se mi sjezdy moc líbily a jízdu jsem si užívala. Co se týče jídla, tak mi chutnalo téměř všechno. Koupelny na pokojích byly škaredé, ale i přesto se mi tu moc líbilo. Počasí nám přálo a krajina byla jako z obrázku. Taky se mi moc líbil pes, co nám jedl jídlo, co jsme nesnědli. Abych nezapomněla, bolí mě celé tělo.

Tím končím.

S láskou Katka Gerstnerová

Tyhle hory byly hezké.Líbila se mi i sjezdovka nebyla prudká.Jídlo bylo dobré.Pokoje byli sice špatne ale jeli jsme sem lyžovat a ne skoumat je.Příště jestli by to šlo tak by jsme mohli jet tam kde je víc sjezdovek.Bylo dobré že jsme dostávali čaj na sjezdovce.Byla tady sranda.

Dominika Hitlová 5.tř.

Na horách se mi líbilo, chutnalo mi jídlo a dobře jsem si zalyžoval. Máme malý pokoj, jednu dvoupatrovku a jednu normální postel.

Martin Pelaj 3.tř

Pokoje nic moc, ale jídlo mi chutnalo. Ze začátku mně lyžování moc nešlo, ale nakonec jsem to zvládla.

Kristýna Sobotková 8.tř

Jelikož jsem byla na horách poprvé, tak se mi to velice  líbilo,až na zničené pokoje.

Jídlo bylo dobré.Jsem velice spokojená, že umím alespoň trochu lyžovat a za to děkuji p. uč. Drahozalové.

Jinak ještě bych chtěla poděkovat panu řidiči, že měl takovou trpělivost a že pro nás jezdil na svah.

A také děkuji paní ředitelce a paní učitelce Jandové, že si s paní učitelkou Drahozalovou udělaly kurz.

Eliška Bognerová

Více zde: https://zsvemyslice.webnode.cz/news/lyzarsky-vycvik-2011-ohlasy-zaku/