Komentáře žáků a rodičů k „mrkviádě“

V pátek 6.11. proběhla v naší škole akce“ Mrkviáda“. Já jsem se sice na přípravě dobrot nepodílela, jelikož jsem nebyla ve škole, ale odpoledne, když mohli přijít rodiče a ostatní návštěvníci, jsem přišla také a byla jsem mile překvapena.

Pěkně udělaná výzdoba, jídlo také moc dobré. Už se těším na nějakou další akci.

Katka Gerstnerová 7.tř.

Dopoledne jsme připravovali pokrmy z mrkve. Naše třída byla rozdělena do dvou skupin. První udělala mrkvový salát, druhá omeletu s mrkví. Odpoledne pak následovalo ochutnávání všech občanů, kteří se dostavili. Doufám, že všem chutnalo

Jan Sklenář 7.tř.

Mrkviáda se mi líbila, sice jsem toho moc neochutnala, ale viděla jsem, jak se všichni snažili a to co jsem ochutnala bylo dobré. Interaktivní tabule a fotky byly také pěkné. Domů jsem si vzala nějaké recepty, které si uvaříme. Byla to prostě hezká mrkviáda.

Lucie Krejčová 6.tř.

Co tomu říkali dospělí?

V rámci každoroční podzimní akce školy, letos pod názvem „Mrkviáda“, proběhla i prezentace interaktivních tabulí. Žáci pod vedením pedagogů ( p.uč. Drahozalové a p.uč. Dvořákové) předvedli, co všechno taková tabule umí a jak je možné s ní pracovat. To si mohli vyzkoušet všichni, kdo měli zájem.

I já si to zkusila a byla jsem nadšená. Práce s tabulí není složitá, takže jsme to zvládli i my, dříve narození. Myslím, že žáci mohou být právem hrdi na takovou učební pomůcku, která dokonce i „baví“, jak řekl můj syn. A pedagogům snad trochu ulehčí práci.

Jen tak dál!

Magda Kršková

Interaktivní tabule je výborná. Zaujaly mě možnosti práce s ní od skládání slov v bublinách, tvoření vět, přiřazování, psaní, mazání špatných výsledků až po konečné hodnocení. Práce na ní je jednoduchá a zábavná.

Ludmila Kudláčová

Interaktivní tabule mě velice příjemně překvapila. Je to dobrý pomocník při výuce. Líbilo se mi zapojení větší skupiny dětí při výuce. Myslím, že tím se stává výuka zajímavá a přitažlivá pro každého žáka. A mimo jiné, celé páteční odpoledne bylo moc fajn.

Libuše Nesvačilová