Hory 4. den

Když jsme se vzbudily a padal sníh, jásaly jsme. Ale když jsme se po snídani vydaly lyžovat už se nám padající sníh tolik nelíbil. Bičoval nás do obličeje. Padal nám na lyžařské brýle. Přišly jsme na pokoj a byly celé unavené. Po obědě jsme zalezly do postelí a vůbec se nám nechtělo vylézat a jít lyžovat. Nakonec se nám lyžování předposlední den líbilo, protože přestal padat sníh. Najednou nám to uteklo a šly jsme do penzionu sice celé mokré, ale s dobrým pocitem.

 

PS: Nejvíce se nám líbila koulovačka.  POKOJ AKTIVISTKY

 

Dnes hodně sněžilo, dostali jsme mráček, lyžování dnes bylo super, protože hodně chumelilo. Dnes se nám dařilo dobře, akorát jsme trochu zlobili.
POKOJ ČTVRŤÁCI

Dnešní den se nám moc líbil. Díky zasněžené krajině se jezdilo o 100% lépe. Doufáme, že sníh vydrží do čtvrtka na poslední sjezd. POKOJ U ŠESTI PRASÁTEK

Na dnešním dni se nám líbilo ranní lyžování, ale odpolení se nám líbilo více. Jsme rádi, že jsme dostali sluníčko a dnes nám chutnalo všechno jídlo.
POKOJ VÉMESLÁCI

Dnešní den byl super, i když nás všechno bolí, ale musíme to ještě chvíli vydržet. Jinak nás den bavil, protože jsme celý den lyžovaly. Po lyžování jsme byly celé promočené až na kost, ale přesto to bylo super. POKOJ LYŽAŘKY

Dnešek se nám líbil a byl super. POKOJ ŠOUMENI

skolavemyslice.rajce.idnes.cz/hory_4.den/