Halloween

Líbilo se mi v hodině vyřezávání dýně,vaření lektvarů z dýní a průvod s lampióny.

Ve třídě jsme kromě vaření skládali pexeso,které jsme si sami vybarvili a vystříhli.

Lucie Benáková

 

Líbilo se mi, jak jsme vyráběli cibulový recept na horní cesty dýchací.Bavilo mě dělat asistenku u interaktivní tabule.Také mě zaujaly ochutnávky.Všichni to měli dobré,hlavně my, druhá třída.My jsme vyráběli med a citron a med a skořici.Pěkné byly i obě dvě dílničky.Pak jsme šli na lampionový průvod,který se mi moc líbil.Šla jsem se Simčou.Prošli jsme celou vesnicí.Po celý průvod jsme svítili barevnými lampiony.U školy jsme se rozloučili a šli jsme domů.U domu jsme potkali maminku,která se vracela z práce.Mamince jsem o celém halloweenském večeru vyprávěla.  Linda Pelajová

Halloween se mi moc líbil. Byla to pro mě velká událost. Bavilo mě dělání lektvarů .
Byla to sranda. Moc jsem se bavila.Také mě bavil lampionový průvod.

Simča Pachlová

 

Halloween byl super. Byl jsem službou na tabuli a dětem a rodičům jsem ukazoval ,jak si můžou na interaktivní tabuli vyřezat dýňového strašáka. Taky jsem ochutnával různé pití a všechny možný výrobky mých spolužáků. Potom jsme se sešli před školou a šli jsme na lampiónový průvod. Šli jsme až k dolní zastávce a zpátky k radnici a tam chodily děti dokola s lampionama. Pak jsme se rozešli všichni domů. Doma jsem potom všechno vyprávěl.

David Šnepfenberg

 

Líbilo se mi, jak jsem kreslil dýně na tabuli,a byl jsem rád, že jsem to mohl ukázat taťkovi a mamince. Pak jsem provedl rodiče po celé chodbě, kde bylo hodně ochutnávek.

A nakonec se mně líbilo, jak jsme šli po vesnici s lampionkama.
Danek Kudláček