Třeťáci na výpravě v Gránickém údolí
exkurze
Ve středu 13. května vyměnili žáci 3. třídy školní lavice za přírodu. Vydali se totiž linkovým autobusem do Znojma, konkrétně do malebného Gránického údolí, kde pro ně byl připravený skvělý program od Lesů České republiky.
U tamní Zvoničky na nás již čekal pan Martin Holý, který si pro děti připravil komentovanou vycházku Gránicemi. Během poutavého vyprávění se děti dozvěděly spoustu důležitých a zajímavých informací o životě místních živočichů – například o mlokovi skvrnitém, veverkách a dalších obyvatelích lesa.
Bylo to moc příjemné a poučné dopoledne strávené na čerstvém vzduchu. Touto cestou bychom chtěli panu Martinovi Holému ještě jednou moc poděkovat za skvělý přístup a krásný program, který pro děti připravil
.
Další novinky
Den otevřených dveří
Škola otevřena pro rodiče a budoucí žáky naší školy.
1. a 2. stupeň
Zápis do 1. ročníku
Zápis do 1. ročníku
1. stupeň
Den učitelů
Kouzlo ohně (1. třída)
1. a 2. stupeň
Barevný týden
Barevný týden
1. a 2. stupeň
kroužek Předškolák
kroužek předškolák
1. ročník