Třeťáci na výpravě v Gránickém údolí

exkurze

Ve středu 13. května vyměnili žáci 3. třídy školní lavice za přírodu. Vydali se totiž linkovým autobusem do Znojma, konkrétně do malebného Gránického údolí, kde pro ně byl připravený skvělý program od Lesů České republiky.
U tamní Zvoničky na nás již čekal pan Martin Holý, který si pro děti připravil komentovanou vycházku Gránicemi. Během poutavého vyprávění se děti dozvěděly spoustu důležitých a zajímavých informací o životě místních živočichů – například o mlokovi skvrnitém, veverkách a dalších obyvatelích lesa.
Bylo to moc příjemné a poučné dopoledne strávené na čerstvém vzduchu. Touto cestou bychom chtěli panu Martinovi Holému ještě jednou moc poděkovat za skvělý přístup a krásný program, který pro děti připravil 🙂.